Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Yüncüler Otomotiv Hakkında

Yüncüler Otomotiv Doğuş Otomotiv & Yüce Auto yetkili satıcısı olarak 2006 yılında faaliyete başladı. Tekirdağ merkezde İstanbul E5 Otoyolunun kenarında Tekirdağ giriş – çıkışında; 6000 m2 kapalı alan, 6000 m2 açık alanda hizmet vermeye başladı.

Yüncüler Otomotiv; Skoda, Lada ve DOD markaları ile otomotiv sektöründe yeni bir bakış açısıyla sosyal yaşam biçimi olarak oluşturduğu tesisi ile açıldı.

Yüncüler Otomotiv; bünyesinde bulundurduğu Skoda markasının satış, servis, orijinal parça hizmetleri, aksesuar ve hasara uğramış modellerinin işlemlerini yapmaktadır. Toplantı salonu, çocuk oyun salonu, kafeterya, dış ortam çay bahçesi, mescid, bekleme salonu, 3D araç oluşturma, free wifi ve internet cafe ile farklı bir hizmet anlayışıyla çalışmaktadır.

Servis bölümlerinde toplamda 1000 araca hizmet verecek kapasiteye sahip olan Yüncüler Otomotiv, 8 adetlik liftlik mekanik atölyesi, SAİCO boya fırını, VAS onaylı gövde düzeltme aparatları, yüksek teknolojiyle donatılmış ekipmanları ve 30 kişilik uzman kadrosuyla evinizin rahatlığını hissedebileceğiniz yaşam merkezinde hizmet vermektedir.

Misyonumuz

  • Güleryüzlü hizmet anlayışı
  • Samimiyetle dinleme
  • Sonuç odaklı çözümler
  • Dürüst ve güvenli hizmet

Vizyonumuz

”En iyi hizmeti almak için en doğru adres” olabilmektir.

Stratejimiz

Her müşterinin mükemmeli beklemeye hakkı olduğunu biliyoruz. Mükemmel hizmet için, müşteri memnuniyetini ve güven ilkelerini daima ön planda tutarak, Müşteri İlişkileri Yönetimi(CRM) proseslerinin sürekli olarak gözden geçirilmesi, iyileştirilmesi ve geliştirilmesi için gayret etmeye devam edeceğiz.