Sosyal Medya Hesaplarımız

Basında Biz

Anasayfa » Basında Biz

Doğuş Grubundan Yüncüler Otomotiv’e Özel Ziyaret

Tekirdağ’da 40 yıldan bu yana otomotiv sektörün içinde bulunan ve şuan SKODA markanın yetkili bayii ve servisliğini yürütmekte olan Yüncüler Otomotiv’i özel helikopteri ile Doğuş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Aclan ACAR , İcra Kurulu Üyesi Cem YURTBAY , Doğuş Bayii geliştirme müdürü Vedat GÜLER, Doğuş Bayii geliştirme İsmail GÜVENİLİR,SKODA Genel Müdürü Tolga SENYUCEL, SKODA Bayi geliştirme Atilla AKTUNA ziyaret etti.

DOĞUŞ GRUBUN’DAN YÜNCÜLER OTOMOTİV’E 40. YIL ZİYARETİ

Tekirdağ’da 40 yıldan bu yana otomotiv sektörün içinde bulunan ve şuan SKODA markanın yetkili bayii ve servisliğini yürütmekte olan Yüncüler Otomotiv’i özel helikopteri ile Doğuş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Aclan ACAR , İcra Kurulu Üyesi Cem YURTBAY , Doğuş Bayii geliştirme müdürü Vedat GÜLER, Doğuş Bayii geliştirme İsmail GÜVENİLİR, SKODA Genel Müdürü Tolga SENYUCEL, SKODA Bayi geliştirme Atilla AKTUNA ziyaret etti.

Aclan Acar başkanlığındaki Doğuş Otomotiv heyeti,6 bin 700 metrekare alanda satış ve servis hizmeti veren, bölgede yapılmış en iyi tesis konumundaki SKODA Yüncüler Otomotiv den, açılıştan bu yana geçen süreçle ilgili bilgi aldı.

Doğuş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Aclan ACAR ve beraberindeki heyeti , YÜNCÜLER Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf YÜNCÜLER  Yönetim Kurulu Üyeleri Numan YÜNCÜLER, Emre YÜNCÜLER ve Sibel YÜNCÜLER Yüncüler Otomotiv personeli ağırladı. Doğuş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Aclan Acar YÜNCÜLER Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf YÜNCÜLER’i başarılarından dolayı kutlayarak ödül takdim etti. Aclan Acar ödül takdimi esnasında yaptığı konuşmada “Tekirdağ’da  olmaktan dolayı çok mutluyum. Yüncüler Otomotiv’le  11 yıldır işbirliği halindeyiz. YÜNCÜLER Otomotiv gerek müşteri memnuniyeti gerekse satış adetleri bakımından beklenenin üzerinde bir performans seyrediyor kendilerini tebrik ediyorum’’ dedi. Acar verilen ödül ilgili de Bu hızı temsil eden dinamizm ve gelişmeyi gösteren bu ödülle Doğuş Otomotiv ve Yüncüler otomotiv olarak hedefimize tam gaz ilerliyoruz” dedi. YÜNCÜLER Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf YÜNCÜLER’de Aclan ACAR’a ziyaretini hatırlatacak plazanın resimli özel gümüş plaketi takdim etti.

SKODA TEKİRDAĞ İL VE İLÇE OLARAK EN ÇOK SATILAN MARKALAR İÇİNDE 5. SIRADA

YÜNCÜLER Otomotiv Genel Müdürü Emre YÜNCÜLER ise yaptığı konuşmada ‘’ 2005 yılından beri Tekirdağ’da faaliyet gösterdiklerini ve Tekirdağ ili 2016 yılı satış verilerinde SKODA markası olarak binek araç toplam satışlarında % 5,6 lık Pazar payıyla Tekirdağ’da satış adetlerinde ilk 5  marka olduklarını belirtti. Yüncüler ayrıca hedeflerinin Satış & Satış Sonrasında Beklentilerin Üzerinde Yaratıcı ve teknolojik Hizmet Vermek Olduğunu belirterek Tekirdağ halkına ve Yüncüler Otomotiv SKODA müşterilerine teşekkür etti.