Sosyal Medya Hesaplarımız

Ecufast Yazılım

ECUFAST aracınızın motor işletim sistemini; kullanım tarzınıza ve ülkemiz şartlarına göre yeniden programlayarak DAHA GÜÇLÜ ve DAHA EKONOMİK bir araç haline getirmek için hizmet vermektedir. Bunu yaparken aracın sağlıklı çalışması ve uzun ömürlü olaması birinci önceliğimizdir. Yaptığımız işlemin temeli; aracın motorundaki saklı güçleri ortaya çıkartmaktır. %100 Müşteri memnuniyeti ilkemiz ile aracınızı TEST edip beğendiğiniz taktirde sizleri de ECUFAST ailesine katılmaya davet ediyoruz.

Adres: İstanbul Yolu Üzeri 7. Km Atatürk Ormanı Yanı / Tekirdağ

Tel: 0555 882 65 59

EcuFast aracım için sağlıklı mı ?

Motor ve motor üretim teknolojileri yıllardan beri çok büyük ve hızlı bir gelişim göstermektedir. Gelişen bilgisayar teknolojileriyle araçlarda artık kontrol sistemleri yani Motor Kontrol Ünitesi (ECU) kullanılmaya başlanmıştır. Eski nesil olan yani ECU’ya sahip olmayan motorlara göre , yeni motorlar verimli , ekonomik ve stabil çalışmaktadır. ECU’nun yeniden programlanabilmesi , araç üreticilerinin satış politikalarından biri olup , bu işlem profesyonel ellerde tamamen sağlıklıdır.Hatta birçok üretici firma bunu kendi bünyelerinde çok yüksek fiyatlara yapmaktadır.Ancak belirtildiği gibi burada dikkat edilmesi gereken husus , uygulamanın yaptırıldığı firma ve markadır. EcuFast yılların verdiği tecrübe , bilgi birikimi ve kalitesiyle aracınızda ki saklı güçleri ortaya çıkarmada doğru tercihiniz olacaktır.

İşlem ne kadar zamanda uygulanır?

EcuFast Yazılım işlemi; araca göre değişmekle beraber 1 saat ile 3 saat arasında bir sürede uygulanır. Çayınızı , kahvenizi içerken ve bizlerle sohbet ederken aracınız Daha Güçlü ve Daha Ekonomik bir araca dönüşür.

Deneme süresi veriyor musunuz?

EcuFast Yazılımlarının kalitesini gönül rahatlığı ile TEST edebilmeniz için ; 15 gün içinde koşulsuz şartsız %100 para iade GARANTİSİ vermekteyiz

Aracım yazılımdan sonra eski haline döner mi ?

Aracınız istendiği taktirde ücretsiz olarak firmamız tarafından kolaylıkla fabrikadan çıktığı standart yazılımına dönebilir. Bunun haricinde aracın aküsünün bitmesi, serviste yağ bakım periyodunun sıfırlanması gibi işlemler aracınızda bulunan yazılımı etkilemez.


Daha detaylı bilgi için: ☎️ 0555 882 65 59

Adres: 🌍 İstanbul yolu üzeri Skoda bayii yanı Tekirdağ/Merkez