• Yeni Fabia
  • Büyük değişim!

   ​​​​​Etkileyici ve dinamik dış tasarım
   İleri teknoloji benzinli ve dizel motorlar
   Modern araç içi multimedya sistemleri

 • Rapid
  • Modern teknolojiyle donatılmış kompakt aile otomobili

   ​​Fonksiyonel ve zarif tasarım
   Geniş iç hacim
   1.4​ TDI motor ve DSG otomatik şanzıman kombinasyonu

 • Rapid Spaceback
  • ŠKODA’nın genç kompakt aracı

   Sportif ve zarif tasarım
   3 kollu, çok fonksiyonlu spor deri direksiyon
   Panoramik cam tavan - uzatılmış arka cam

 • Octavia
  • İddialı, zarif ve zamanının ötesinde tasarım

   ​​​İleri düzey konfor ve kaliteli iç mekan
   Yüksek performans ve düşük yakıt tüketimine sahip motorlar
   Sınıfında lider bagaj hacmi

 • Superb
  • Standartların ve beklentilerin ötesinde . Yeni Superb!

   Üstün​​ verimliliğe sahip TSI ve TDI motorlar
   ​Aktif ve pasif güvenlik teknolojileri ile yolcuları çevreleyen akıllı destek sistemleri
   ​Dinami​k keskin ve ayırt edici tasarım

 • KODİAQ
ŠKODA Hasar Onarım

ŠKODA Yardım Merkezi‘ni arayarak arabanızı emin ellere emanet edin. Biz de aracınızın yetkili bir ŠKODA Hasar Onarım Merkezi‘ne gitmesini ve sizin için ihtiyaç duyduğunuz ve hak ettiğin hizmeti sağlayalım. Eğitimli ŠKODA teknisyenleri, aracınızın karmaşık sistemlerine hâkimdir ve onu ilk seferinde kusursuz bir şekilde onarabilecek yetkinliktedir. Daima orijinal parçalar kullanıp, ŠKODA onaylı onarım yöntemleri uygularlar. Yani ŠKODA‘nızın güvenliğinden ve bütünlüğünden hiçbir şey kaybetmeden kaza öncesi durumuna döneceğinden emin olabilirsiniz. ŠKODA‘nız gelişmiş teknolojiye sahip karmaşık bir otomobil, neden işi şansa bırakasınız ki?
 
 

Karar Sizin

Ne yazık ki kazalar kaçınılmazdır. Suçlu taraf siz olmasanız da günün birinde ŠKODA‘nız profesyonel onarıma ihtiyaç duyabilir. Peki, o zaman ŠKODA‘nızı kim ilk günkü gibi yapacak? Bir ŠKODA Hasar Onarım Merkezi‘nden azıyla yetinmenize hiç gerek yok. Aksi belirtilmedikçe arabanızı kimin onaracağına siz karar verirsiniz. İstediğiniz kararı vermekte özgürsünüz. Dükkân dükkângezip fiyat almanıza gerek yok! Kendinize bir ŠKODA Hasar Onarım Merkezi seçin yeter. Size en yakın merkezi bulmanızgerekiyorsa bölgenizdeki ŠKODA bayisini arayabilir, 444 77 80 numarasından ŠKODA Yol Yardıma ulaşabilir ya da ŠKODA Servis Uygulaması‘nı kullanabilirsiniz.
 
 

Škoda Yol Yardımını Arayın

Kazadan sonra arabanızla nasıl ilgilenebilirsiniz? Trafik kazası ya da teknik aksaklık durumlarında daima ŠKODA Yol Yardımı arayabilirsiniz.

Hasar Onarım Merkezine Taşıma

Aracınızın en yakın ya da tercih ettiğiniz ŠKODA Hasar Onarım Merkezi‘ne getirilmesi için profesyonel çekici hizmeti sunuyoruz.
 
 

Kaporta Onarım Atolyesi

Aracınızın güvenliği , bizim için en önde gelir. Profosyanel eğitim çalışmalarımız, daima üreticinin talimatına uyar ve orjinal Skoda parçaları kullanılarakonarım hizmeti sunarlar

Boya Atolyesi

Hasar onarım Merkezinde 1.kalite boya kullanılıyor ve  ileri teknoloji boyama hizmeti sunuyoruz. 
 
 

Hasar Tespiti

Eğitimli servis danışmanlarımız, hasarın kapsamını değerlendirir, sigorta şirketiyle bizzat müzakere eder

İkame Araç Organizasyon

Aracınız onarılırken Škoda Hasar Onarım Merkezi kullanımınız için sizeikame aracınızı tahsis eder.
 
 

Kalite Kontrol

Aracınız onarımdan sonra yıkanır, size teslim edilmeden önce tüm sistemlerikontrol edilir ve kapsamlı bir kalite kontrol sürecinden geçer

Araç Teslimi

Aracınız denetimden geçtikten sonra Servis Danışmanlarımızdan biri size ulaşarak aracınızı teslim alacağınız ya da
 
 

Aracınız en iyisini hak ediyor

SKODA olarak, aracınızın ve sizin en iyisine layık olduğunuzu düşünüyoruz. Bu yüzden de yaptığımız her işte en üst standartları yakalamayı hedefliyoruz.

Kurallara uyuyoruz

İçiniz rahat olsun! ŠKODA onaylı uzmanlarımız, onarım işleri için daima üreticinin talimatlarına uyar.

Eğitimli çalışanlar

ŠKODA, çalışanlarına değer verir ve kapsamlı eğitim programları aracılığıyla onlara yatırım yapar. Bu sayede işlerinde usta olan teknisyenlerimiz, ŠKODA‘ya dair güncel bilgilere hâkimdir.

Aletler ve ekipman

ŠKODA‘nız, son teknoloji ürünü ekipman ve onarım teknikleriyle onarılır. ŠKODA‘nızın şasi onarımından kaynağa, son boyadan rötuşlara dek üretici tarafından tavsiye edilen ekipmanlarla, en üst kalite standartlarına göre onarılacağından emin olabilirsiniz.

Orijinal ŠKODA Parçaları

ŠKODA, ürünlerimizin kalite ve güvenilirliğine önem verir. Bu yüzden orijinal ŠKODA parçaları, en üst standartları karşılamak adına zorlu testlerden geçirilir ve sık sık güncellenir. Aracınızın olabileceği kadar güvenli olması adına orijinal parça kullanmanızı tavsiye ederiz.

Tüm Hakları Saklıdır. © 2010 Yüncüler Otomotiv Ltd. Şti. Sitede bulunan tüm görsellerin hakları Yüncüler Otomotiv'e aittir.  info@yunculer.com  

Tekirdağ Portalı