• Yeni Fabia
  • Büyük değişim!

   ​​​​​Etkileyici ve dinamik dış tasarım
   İleri teknoloji benzinli ve dizel motorlar
   Modern araç içi multimedya sistemleri

 • Rapid
  • Modern teknolojiyle donatılmış kompakt aile otomobili

   ​​Fonksiyonel ve zarif tasarım
   Geniş iç hacim
   1.4​ TDI motor ve DSG otomatik şanzıman kombinasyonu

 • Rapid Spaceback
  • ŠKODA’nın genç kompakt aracı

   Sportif ve zarif tasarım
   3 kollu, çok fonksiyonlu spor deri direksiyon
   Panoramik cam tavan - uzatılmış arka cam

 • Octavia
  • İddialı, zarif ve zamanının ötesinde tasarım

   ​​​İleri düzey konfor ve kaliteli iç mekan
   Yüksek performans ve düşük yakıt tüketimine sahip motorlar
   Sınıfında lider bagaj hacmi

 • Superb
  • Standartların ve beklentilerin ötesinde . Yeni Superb!

   Üstün​​ verimliliğe sahip TSI ve TDI motorlar
   ​Aktif ve pasif güvenlik teknolojileri ile yolcuları çevreleyen akıllı destek sistemleri
   ​Dinami​k keskin ve ayırt edici tasarım

 • KODİAQ
ŠKODA Yüncüler Hakkımızda

YÜNCÜLER OTOMOTİV

Yüncüler Otomotiv Doğuş Otomotiv & Yüce Auto yetkili satıcısı olarak 2006 yılında faaliyete başladı. Tekirdağ merkez'de İstanbul E5 Otoyolunun kenarında Tekirdağ giriş - cıkışında; 6000 m2 kapalı alan,6000 m2 açık alanda hizmet vermeye başladı.
    
Yüncüler Otomotiv Skoda ve DOD markaları ile otomotiv sektöründe yeni bir bakış açısıyla sosyal yaşam biçimi olarak oluşturduğu tesisi ile açıldı.

Yüncüler Otomotiv; bünyesinde bulundurduğu Skoda markanın satış, servis, orijinal parça hizmetleri, aksesuar ve hasara uğramış modellerin işlemlerini yapmaktadır. Toplantı salonu, çocuk oyun salonu, kafeterya, dış ortam çay bahçesi, mescid, bekleme salonu, 3D araç oluşturma, free wifi  ve internet cafe ile ve farklı bir hizmet anlayışıyla çalışmaktadır.

Servis bölümlerinde toplamda 1.000 araca hizmet verecek kapasiteye sahip Yüncüler Otomotiv , 8 adetlik liftlik mekanik atölyesi,  SAİCO boya fırını, VAS onaylı gövde düzeltme aparatları ve yine yüksek teknolojiyle donatılmış ekipmanları ve 30 kişilik uzman kadrosuyla evinizin rahatlığını hissedebileceğiniz yaşam merkezinde hizmet vermektedir.

 

Vizyonumuz ;

"En iyi hizmeti almak için en doğru adres" olabilmektir.

Misyonumuz;

Yüncüler Otomotiv'e her gelişiniz de;güleryüzlü mutlu çalışan bir ekip tarafından karşılanır, samimiyetle dinlenir, sonuç odaklı çözümler eşliğinde , dürüst ve güvenli hizmeti almış olmanın keyfi ile ayrılırsınız.

Stratejimiz;

·         Her müşterinin mükemmeli beklemeye hakkı olduğunu biliyoruz.Mükemmel hizmet için, müşteri memnuniyetini ve güven ilkelerini daima ön planda tutarak, Müşteri İlişkileri Yönetimi ( CRM) proseslerinin sürekli olarak gözden geçirilmesi ,iyileştirilmesi ve geliştirilmesi için gayret etmeye devam edeceğiz.

Tüm Hakları Saklıdır. © 2010 Yüncüler Otomotiv Ltd. Şti. Sitede bulunan tüm görsellerin hakları Yüncüler Otomotiv'e aittir.  info@yunculer.com  

Tekirdağ Portalı