• Yeni Fabia
  • Büyük değişim!

   ​​​​​Etkileyici ve dinamik dış tasarım
   İleri teknoloji benzinli ve dizel motorlar
   Modern araç içi multimedya sistemleri

 • Rapid
  • Modern teknolojiyle donatılmış kompakt aile otomobili

   ​​Fonksiyonel ve zarif tasarım
   Geniş iç hacim
   1.4​ TDI motor ve DSG otomatik şanzıman kombinasyonu

 • Rapid Spaceback
  • ŠKODA’nın genç kompakt aracı

   Sportif ve zarif tasarım
   3 kollu, çok fonksiyonlu spor deri direksiyon
   Panoramik cam tavan - uzatılmış arka cam

 • Octavia
  • İddialı, zarif ve zamanının ötesinde tasarım

   ​​​İleri düzey konfor ve kaliteli iç mekan
   Yüksek performans ve düşük yakıt tüketimine sahip motorlar
   Sınıfında lider bagaj hacmi

 • Superb
  • Standartların ve beklentilerin ötesinde . Yeni Superb!

   Üstün​​ verimliliğe sahip TSI ve TDI motorlar
   ​Aktif ve pasif güvenlik teknolojileri ile yolcuları çevreleyen akıllı destek sistemleri
   ​Dinami​k keskin ve ayırt edici tasarım

 • KODİAQ
ŠKODA Skoda Finans ( VDF )

Değişken Ödemeli Kredi

Škoda Finans tarafından belirlenen kriterleregöre dilediğiniz dönemlerde farklı tutarlarda ödeme yapabilirsiniz. Kalan tutarı ise eşit taksitler halinde ödeyebilirsiniz.

Škoda Kasko

 1. ŠKODA Yüce Auto, sigorta sektörünün önde gelen şirketlerinden Allianz Sigorta ve Eureko Sigorta'nın Vdf ile ortak olarak geliştirdiği. ŠKODA KASKO poliçesini 2001 model ve üstü ŠKODA kullanıcılarının hizmetine sunmaktadır

TEKLİF AL


Škoda Kasko'nun Avantajları nelerdir? 

» Škoda Kasko Sigortası, risklere karşı otomobilinizin uğrayacağı zararları güvence altına alır. 
» Her türlü hasar onarımı Škoda Yetkili Servisleri çatısı altında, yalnızca Škoda Orijinal Parçalar® kullanılarak, konusunda uzman teknisyenler tarafından onarılır ve hasar bedeli eksiksiz şekilde ödenir. 
» Anlaşması olmayan servislerde hasar tazminatının %30'luk kısmı sigortalı tarafından ödenir. Oysa Škoda Kasko anlaşması olan Škoda Yetkili Servisleri'nde hasar bedeli eksiksiz karşılanır. 
» Aracınızın trafiğe ilk çıkış tarihinden itibaren geçecek 1 yıllık süre içerisinde meydana gelebilecek ve aracın tamir kabul edemeyecek ölçüde zarar görmesi veya çalınması halinde, peşin anahtar teslimi bedeli karşılanır. 
» Araç anahtarının çalınması veya kaybı durumunda oluşan hasarlarınız 1.000 TL'ye kadar teminat altındadır. 
»ŠKODA Yüce Auto, sigorta sektörünün önde gelen şirketlerinden Allianz Sigorta ve Eureko Sigorta'nın Vdf ile ortak olarak geliştirdiği. ŠKODA KASKO poliçesini 2001 model ve üstü ŠKODA kullanıcılarının hizmetine sunmaktadır
» Terör, sel / su ve deprem teminatı dahildir. Muafiyet uygulanmaz. 
» Küçük ölçekli hasarlarınız, sigorta şirketinin anlaşmalı olduğu mini onarım servislerinde yapılır.
» Sektörde ilk ve tek olarak; evinize eşya yangın, size de sağlık teminatı verilir. 
» Yetkili olmayan kişilerce çekilme, sigara yanığı ve poliçe kitapçığında belirtilen daha birçok riski Škoda Kasko ile güvence altına alabilirsiniz. 
» Hasarlı aracın servis teslimini takiben 24 saat içerisinde onarımı tamamlanamazsa geçici araç temini yapılır. Konaklama ve Geri Dönüş Seyahati Hizmetini almayan sigortalılar yılda en fazla 2 kez ve olay başına 7 gün toplamda yıllık 14 gün olmak üzere Geçici Araç Hizmetinden yararlanabilir. 
» Hasar onarımları Škoda yetkili servislerinde yapılacağı için araçların 2'nci el değeri korunacaktır.
 

Kredili Kasko

Hem kredi hem kasko kapsama alanında. 


Kredili kasko ile uzun vadeli kasko poliçenizi araç kredinize dahil ederek tek ödeme planı içinde daha kolay ve rahat ödeyebilirsiniz. Kasko ücretini de kredilendirip tek hamlede iki ödemeyi birden yapabilirsiniz. Araç kasko vadesini 5 yıla kadar uzatabilirsiniz.
Kasko poliçeniz, yenilemenize gerek kalmadan 5 yıl boyunca aynı şartlar altında devam eder. (Uzun vadeli kasko sadece Kredili Kasko ile sunulmaktadır.)

Skoda Garanti Plus

Garanti Plus Avantajlarla Doludur...

 
Garanti Plus ile aracınızı alırken 2 yıllık fabrika garantisine ek olarak 3 yıla kadar daha fabrika garantisine hak kazanırsınız. Böylece toplam da garanti süreniz 5 yıla kadar çıkmış olur. Garanti Plus size 5 yıl boyunca güvence sağlamaya devam eder.

Tüm periyodik bakımların zamanında ve yetkili servislerde yapılması kaydıyla 5 yıl garantiniz devam eder.
Garanti Plus aracınızın uzun yıllar ilk günkü değerini korumasını sağlar. 

Garanti Plus ile aracınızın garanti kapsamındaki arızalardan kaynaklanan, tüm kontrol ve onarımları yetkili servislerimizde yaptırılır. Tüm işlemler yetkili uzmanlar ve orijinal yedek parça güvencesiyle yapılır. 

Garanti Plus, aracınızı satarken alıcıya devredilebilir ve böylece aracınızın ikinci el değeri artırmış olursunuz.

Siz de hayatınızı kolaylaştıracak ve standartlarınızı koruyacak bir garantinin kapsamına girin, aracınızı SKODA Garanti Plus’a sahip ayrıcalıklı araçlardan biri yapın... 
Skoda Garanti Plus ürününü aracınızı aldıktan sonraki 24 aylık süre içerisinde dilediğiniz zaman yaptırabilir, fırsatlardan yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.

 

Kredi Koruma Plus

Kredi Ödemeleriniz Güvence Altında! 

Kredi ödemeleriniz başladıktan sonra bir sorunla karşılaşmanız halinde Kredi Koruma Plus devreye girer. Ödemeleri sizin adınıza dönemsel olarak yapar.

Kredi Koruma Plus’ı diğer kredi ürünleri ile tek ödeme planında birleştirebilirsiniz. 18-60 yaş arası Skoda Finans’tan kredi kullanmak isteyen tüm bireysel müşteriler küçük bir fark ödeyerek Kredi Koruma Plus’a sahip olabilirler.

Kredi Koruma Plus’la kendinizi ve kredinizi güvence altına alın, hayata dair planlarınızı ertelemeyin.

Kredi Koruma Plus sigortası maksimum 300.000 TL'ye kadar olan hasarları ödemektedir.

İstem dışı işsizlik veya geçici iş görememezlik için maksimum aylık hasar ödeme tutarı 3.000 TL'dir ve 4 ay ödeme yapılır.


Kredi Koruma Sigortası

Aracınızın değerini tam koruyun ! Araç Değer Koruma Sigortası, aracınız pert olur ya da çalınırsa kasko poliçesinin ödediği piyasa rayiç bedeli ile aracın ilk alındığındaki orijinal bedel arasındaki farkı öder. Mevcut kasko poliçe sigortasına ek olarak sunulan Araç Değer Koruma Sigortası ayrıca kasko sigortasının 1 yıl ile sınırladığı yeni değer teminatını da genişletir. En fazla 3 yaşına kadar araçlara sunulabilen Araç Değer Koruma, araçların fatura değerini, sıfır araçlarda 4 yıla, ikinci el araçlarda ise 3 yıla kadar uzatır. Araç Değer Koruma sigorta ürünü 100.000 TL bedele kadar olan araçlar için geçerlidir. Araç Değer Koruma ile Skoda’nızın değerini koruyun.

 

Araç Değer Koruma Sigortası

Kaskonuzu full'leyin. 

FullDeğer, aracınız pert olur ya da çalınırsa kasko poliçesinin ödediği piyasa rayiç bedeli ile aracın ilk alındığındaki orijinal bedel arasındaki farkı öder. Mevcut kasko poliçe sigortasına ek olarak sunulan FullDeğer, ayrıca kasko sigortasının 1 yıl ile sınırladığı yeni değer teminatını da genişletir. En fazla 3 yaşına kadar araçlara sunulabilen FullDeğer, araçların fatura değerini, sıfır araçlarda 4 yıla, ikinci el araçlarda ise 3 yıla kadar uzatır. FullDeğer sigorta ürünü 100.000 TL bedele kadar olan araçlar için geçerlidir. FullDeğer’le aracınızın değerini koruyun.

İkinciel Kredi

Hangi ikinci el olursa olsun, kredisi çok kolay!

7 yaşını geçmemiş tüm Škoda marka ikinci el otomobilleri ikincielekredi.com ayrıcalığı ile satın almanız mümkün. İkincielekredi.com’dan kredi almak o kadar kolay ki; size düşen tek şey aracı bulup beğenmek! İster internetten, ister otopazarından, ister bir arkadaşınızdan olsun, istediğiniz otomobil için ikincielekredi.com adresinden başvurunuzu yaparak hayallerinizin otomobiline sahip olabilirsiniz.

 Satın almak istediğiniz otomobil için Škoda Finans yetkili satıcılarından araç tespiti ve danışmanlık hizmeti alır, böylece kendinizi de güvende hissedersiniz. İkincielekredi.com, bankalara ve finansal kurumlara rakip faiz oranları ve şartlarıyla size avantajlı kredi seçenekleri ve ödeme kolaylığı sunar. 

Düşlediğiniz ikinci el otomobile hemen sahip olmak için ikincielekredi.com’u ziyaret edin. Škoda Finans güvencesiyle, ikinci el araç kredisi almanın mutluluğunu siz de yaşayın.

Ömür boyu dostluk ömür boyu avantaj!

Škoda Finans’tan daha önce kredi kullananları çok özel avantajlar bekliyor. Daha önce Škoda Finans’tan kredi almış, 12 taksit ödemesini düzenli olarak yapmış veya kredisini tamamlamış müşterilerimiz avantajlarımızdan ve ayrıcalıklarımızdan yararlanıyor

Tüm Hakları Saklıdır. © 2010 Yüncüler Otomotiv Ltd. Şti. Sitede bulunan tüm görsellerin hakları Yüncüler Otomotiv'e aittir.  info@yunculer.com  

Tekirdağ Portalı