http://www.59.com.tr çok yakında hizmetinizde

 
skoda tekirdağ yüncüler
 
   
 
Fabia

Aksesuar

Škoda Orijinal Aksesuarları
Škoda araçları, azami konforu, pratik kullanımı ve güvenliği ön planda tutarak donatılmıştır. Fabia'ınızı ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize en uygun hale getirmek için, özel olarak hazırladığımız Skoda Orijinal Aksesuarları'ndan dilediğiniz ürünü seçebilirsiniz.

Škoda Orijinal Aksesuarları ürün yelpazesindeki tüm ürünler, uzun kullanım ömürlerine sahip, güvenli ve aracınıza tam uyan gelişmiş teknolojik çözümlerden oluşmaktadır.

Tasarım Kiti
Kalbiniz spor bir otomobil için mi atıyor? Yeni Skoda Fabia'nızı sportif Tasarım Kiti'yle donatın.

Ön tampon rüzgarlığı, aracınıza sportif bir görünüm kazandırır. Özel tasarlanmış tavan rüzgarlığı, mükemmel aerodinamik özelliklerin elde edilmesini sağlar. Hızlı, sportif bir sürüşte, gelişmiş hava akışının faydasını göreceksiniz. Tavanın açılması, etkili bir tasarım unsuru yaratacaktır.

Arka tampon rüzgarlığı sayesinde, aracınızın arkası daha da güçlü görünecektir. Ayrıca arka tamponun boya kaplaması, taşlı zeminlerdeki hızlanmalarda, sıçrayacak taşlara karşı korunacaktır. Aracınızın sportif görünümünde yapılacak önemli bir geliştirme de, dekoratif, paslanmaz çelik egzoz borusu ve parçası olacaktır.

 

Paspaslar
Fabia logolu kauçuk ve kumaş paspaslar, Orijinal Skoda Aksesuarları ürün yelpazesinde sunulmaktadır. Kumaş paspaslar aracınızın içine daha lüks bir hava katarken, kauçuk paspaslar özellikle kış günlerinde araç içinin korunmasına yardımcı olacaktır.

Çekme bağlantısı için bisiklet taşıyıcı
Orijinal Skoda Aksesuarları, aracınızın taşıma kapasitesinin arttırılmasına yardımcı pek çok sade ve emniyetli ürün sunmaktadır. Fabia'nızın çeki demirine ekleyebileceğiniz bisiklet taşıyıcı, iki adet bisiklet taşıyabilir.

ISOFIX G 0/1 çocuk koltuğu
Tüm orijinal Skoda güvenlik koltukları, en zorlu testleri en başarılı sonuçlarla geçmiştir, yani konforlu bir şekilde maksimum güvenlik sunarlar. Isofix sistemi, bu koltukların aracın şasisi üzerine doğrudan monte edilebilmesini sağlar.

Dekoratif kapı eşiği kaplamaları
Dekoratif kapı eşiği kaplamaları, Fabia'nızın ön ve arka kapılarına bir tarz verecektir. Bunun yanı sıra, pratik bir fonksiyon sunarlar – aracın eşiklerini, çizilmeye ya da mekanik hasara karşı korurlar.

 
 

Tüm Hakları Saklıdır. © 2010 Yüncüler Otomotiv Ltd. Şti. Sitede bulunan tüm görsellerin hakları Yüncüler Otomotiv'e aitti

info@yunculer.com
 
  yunculer.com       tasarim59 internet hizmetleri